Vietnes jaunumi

Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļa aicina piedalīties video konkursā

Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļa aicina piedalīties video konkursā

nosūtīja LiepU Moodle administrators
Atbilžu skaits: 0

Foto: http://nationalgeo.ucoz.com/

Ja tev un taviem draugiem patīk filmēt vai filmēties, ja esi aktīvs un uzņēmīgs, tad nepalaid garām izdevību radīt video, ko parādīt visai pasaulei!

 Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļa (LiepU ĀSD) aicina Liepājas Universitātes studentus radīt apmēram 3 minūšu garu video, animāciju vai cita formāta reklāmas klipiņu, kura uzdevums ir parādīt Liepājas Universitāti potenciālajiem studentiem ārzemēs no jau studējoša LiepU studenta perspektīvas – studiju process, intervijas ar ārzemju studentiem, ārpusstudiju aktivitātes, iedvesmojoši Liepājas skati vai jebkas cits, kas Tev kā LiepU studentam un video radītājam liekas nozīmīgs.

 Ārzemju sakaru daļas pārstāvji regulāri apmeklē dažādas izglītības izstādes Indijā, Šrilankā, Uzbekistānā, Gruzijā un citās valstīs. Gada nogalē LiepU bija viena no sešām augstskolām, kas Indijā atklāja izglītības centru. Ņemot vērā pieaugušo interesi par studiju iespējām LiepU, ĀSD pārstāvji izjūt aizvien lielāku nepieciešamību pēc interesanta un radoša video materiāla par Liepājas Universitāti.

 Interesantāko video autori balvās saņems dažādas dāvanas no Ārzemju sakaru daļas, papildus punktus, piesakoties nākamajam Erasmus+ programmas mobilitātes uzsaukumam, kā arī iegūs iespēju savu video parādīt plašajā pasaulē!

 Papildus informācija un pieteikšanās, rakstot Ārzemju sakaru daļas vecākajai referentei Ērikai Laubergai, e-pasts: erika.lauberga@liepu.lv vai atnākot personīgi uz LiepU Ārzemju sakaru daļu (Lielā iela 14, 218. kabinets).